Jak nawiązać bliski kontakt z kobietą?

Panowie bardzo często czują się samotni. Oczywiście można to szybko zmienić, jeśli będzie miało się odpowiednie podejście do kobiet. Nawiązanie bliskiej relacji z kobietą wcale nie jest jednak łatwo, ponieważ panie łatwo można do siebie zrazić niewłaściwym zachowaniem.

Przede wszystkim na samym początku znajomości nie można być zbyt nachalnym i wulgarnym. Kobiety tego nie lubią, muszą mieć one swoje tajemnice, które odkrywają przed mężczyznami na każdym kolejnym spotkaniu. Co najważniejsze można oczywiście starać się o względy kobiety na różne sposoby, istotne jest to, aby okazywać jej zainteresowanie i poświęcać jej uwagę.

Tyczy się to też wypowiadanych przez nią słów. Jeśli kobieta opowiada jakąś historię ze swojego życia, powinno się jej słuchać z zaciekawieniem, aby wiedziała, że ma w mężczyźnie partnera do rozmów. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki temu nabierze ona do danego mężczyzny zaufania.

Komplementy, randki i miłe gesty

Panowie powinni skupić się na tym, aby prawić kobietom jak najwięcej szczerych komplementów. Każda kobieta lubi usłyszeć o sobie coś miłego, jednak muszą to być naturalne sformułowania, ponieważ panie nie są głupie i od razu wyczują kiedy mężczyzna coś wymyśla. Oczywiście kobiety trzeba też zabierać regularnie na randki, najlepiej w różne miejsca, tak aby się ona przy mężczyźnie przypadkiem nie zanudziła. Można je zabierać do restauracji, na spacery, nad morze, do parku rozrywki, na kawę, czy też do wielu innych miejsc takich jak teatr, opera, muzeum lub kino.

Zobacz, czy teksty na podryw mogą zadziałać. Dowiedz się więcej na  http://www.uwodzenie.org/teksty-na-podryw-czy-moga-zadzialac/ – skuteczne teksty na podryw

Mężczyzna musi się na samym początku dowiedzieć, co konkretnie dana kobieta lubi, a dopiero potem można obmyślić jakiś plan działania, według którego będzie się postępowało. Oczywiście nie można zapominać także o miłych gestach, takich jak puszczanie pań przodem w drzwiach, czy też odsuwaniu krzesła, gdy siada do stołu. Jest to bardzo ważne, kobieta zauważy wtedy, że mężczyzna jest szarmancki, uczynny i kulturalny, a także potrafi zachować się w każdej sytuacji i jest dobrze wychowany. To pozwoli na nawiązanie z nią bliższej relacji.

Wzbudzenie zaufania i szczerość

Jeśli mężczyzna pozna jakąś kobietę nie powinien jej w żadnej dziedzinie okłamywać. Nie wolno więc kłamać na temat swojego życia, pracy, rodziny, itd. Takie informacje łatwo można później sprawdzić, a gdy prawda wyjdzie na jaw, to mężczyzna będzie mógł jedynie spalić się ze wstydu i z bliższej relacji nic nie wyjdzie. Warto więc postawić na szczerość, a kobieta na pewno wszystko zrozumie i wysłucha mężczyzny. Panowie powinni się też postarać o wzbudzenie zaufania u kobiet, dzięki czemu na pewno będą oni pozytywnie odbierani.

Jak widać warto starać się o względy kobiet na każdym kroku zwłaszcza, jeśli kobieta jest tego warta i mężczyźnie bardzo na niej zależy. Nie można jednak dawać się wykorzystywać, ponieważ takie sytuacje również bardzo często się zdarzają, należy znać swoją wartość i się szanować. Nawiązanie bliskiej relacji z kobietą wymaga jednak czasu, cierpliwości oraz zaangażowania, z czego panowie muszą sobie zdawać sprawę. Relacje damsko-męskie nie mogą być budowane na kłamstwie i zbyt szybko.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *